15 49.0138 8.38624 both 0 both 1 4000 1 1 horizontal http://akademiabielizny.pl 300 0

Rekomendacje

„Firma Samanta jest rodzinna i daje to poczuć. Od pierwszej chwili, przyjęto nas do tej rodziny bardzo serdecznie. Oferta oparta na sprawdzonych konstrukcjach. W naszym salonie najlepiej sprzedające się modele pochodzą z linii Hemaris i Kerk.”

Agnieszka Janur
właścicielka salonu MaxBra, Nowy Sącz

 

„Najbardziej w firmie podoba mi się oferta: bogatu zdobione biustonosze, piękne hafty i staranne wykończenie. Dodatkowym atutem jest rozmiarówka, która obejmuje naprawdę uże rozmiary i wiele konstrukcji, dzięki którym można osiągnąć idealne dopasowanie.”

Katarzyna Rutkowska
właścicielka salonu Brafiterka, Lublin

 

„Jasne zasady współpracy, szybka realizacja zamówień i przepiękne wzornictwo. Model A922 to ulubiona propozycja dla dużych biustów w naszym salonie.”

Ewa Śpiewak
właścicielka salonu Lovely You, Poznań

 

„Współpraca idealna. Produkty zjawiskowe mówiące do kobiet. Oferta dla każdej wymagającej klientki.”

Ewelina Waśniewska
właścicielka Lejdis Salon Brafittingu, Biskupiec

 

„Współpraca konkretna! Cenię design, elegancję kolekcji, a we współpracy cenię dobry kontakt iszybką realizację zamówień. Oferta dobra wzorniczo i konstrukcyjnie. Linię Kerk kocham i polecam, a Amor w dwóch kolorach kochają klientki – A122 to bardzo korzystna konstrukcja w tej linii.”

Justyna Czapracka – Abramowicz
właścicielka Salonu Brafittingu, Nowy Tomyśl

 

„Współpraca z Samantą oceniana przeze mnie jest jako dobra. Zamówienia realizowane są w sposób sprawny, pozytywny. Linie, z którymi najlepiej się pracuje – Intensa, Hemaris, Defiant.”

Nina Smulska
właścicielka Salonu LadyBra, Sierpc

„Samanta was a really nice surprise to me. I’ve only tried one set from them but the quality and construction were amazing. Plus the Daisy set is super comfortable! The attention to detail is lovely and it makes me feel classy and beautiful myself. I wish I tried more sets from them but as a full busted lady I think the quality vs price ratio is really good.”

 

„Samanta była dla mnie miłą niespodzianką. Posiadam tylko jeden biustonosz jednak jakość i konstrukcja są niesamowite. Dodatkowo model Daisy jest super wygodny! Dbałość o każdy detal jest cudowna i sprawia, że czuję się elegancka i piękna. Chciałabym w przyszłości przetestować więcej biustonoszy a jako kobieta z dużym rozmiarem biustu uważam że stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry. „

  Wen (Blogger) 
comicsgirlsneedbras.wordpress.com

 

„I have one bra from Samanta (it is Passy A142) and it is great. Not only that it is beautiful but also very comfortable. Moreover my boyfriend likes it too because it is sheer and soft which he likes. The matching boxers are amazing too. They do not have any seams on the back so you can take them under tighter clothes. They are also very pleasant to touch.
Overall I really like design of Samanta lingerie. It perfectly combines femininity and practicality. Moreover Samanta offers wide range of different cuts so I believe that every woman can find the perfect piece of lingerie in their offer.”

 

„Posiadam jeden biustonosz firmy Samanta (Passy A142) i uważam że jest świetny. Nie tylko jest piękny ale również bardzo wygodny. Co więcej mój chłopak również go lubi ponieważ jest delikatny i miękki w dotyku. Bokserki do kompletu są równie cudowne co biustonosz, nie posiadają szwów na pośladkach więc można ubrać je do obcisłych ubrań. Bokserki są również bardzo przyjemne w dotyku.

Bardzo podoba mi się design firmy Samanta. Perfekcyjnie łączy kobiecość z praktycznością. Co więcej Samanta oferuje szeroką gamę modeli więc myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.”

AbracaBra (Blogger)
www.abracabra.cz

 

„Dzięki akcji Poznaj markę wągrowczanki miały okazję zapoznać się z biustonoszami polskiej firmy Samanta. Biustonosze typu Spacer oraz śliczne hafty cieszyły i cieszą się dużym powodzeniem. Zagoszczą w Brabell na dłużej. Duże wrażenie zrobiła na nas charyzmatyczna właścicielka firmy Samanta Pani Elżbieta Adamek. Pełna pasji, zaangażowania i chęci niesienia pomocy kobietom.”

Aneta Grabicka
właścicielka salonu Brabell, Wągrowiec