15 49.0138 8.38624 both 0 both 1 4000 1 1 horizontal http://akademiabielizny.pl 300 0
2 stycznia 2018
3341 Wyświetlenia

Trendy Wiosna-Lato 2018

przez Samanta

Poznaj najnowsze trendy w bieliźnie na sezon Wiosna-Lato 2018.

Zgodnie z trendami przedstawionymi przez paryski instytut Interfiliere Paris sezon wiosenno-letni to wybuch kreatywności i innowacji technologicznych. Bielizna staje się lekka, zwiewna z odrobiną nonszalancji. Królują mocne, energetyczne kolory oraz  motywy kwiatów i ornamentów. Całość podzielono na cztery bloki tematyczne: Floral Garden, Erotic Garden, Garden of Mind oraz Techno Garden. My połączyłyśmy High Fashion z modą bieliźnianą, gdyż bielizna to nieodłączny element każdej stylizacji. Uwaga! Dużo nowości 🙂

Floral Garden – Trend ten zwraca uwagę na to aby cieszyć się każdym dniem. Stawiamy na radość z bycia sobą! Naiwne a zarazem romantyczne podejście do życia. Lekka frywolność i spontaniczność.

Na ten sezon projektanci zaproponowali mocno eklektyczne sylwetki. Kwieciste i liściaste motywy zestawiono w soczystych kolorach różu oraz słodkich pasteli.

 

Erotic Garden – Linie zaprojektowane w tej tendencji są seksowne, pobudzają wyobraźnię.  Następuje wybuch orientu i egzotycznej sensualności. Kobieta, która zakłada taką bieliznę czuję się wyjątkowa, jest pewna siebie. Niczym afrodyzjak subtelnie kusi.

Projektanci w tym sezonie zainspirowani grą światła i cienia proponują transparentność oraz efekt tatuażu. Całość została zachowana w kolorystyce czerni, złota i mocnej czerwieni.  Równie mocnym trendem staje się błysk! – proponowany jako dodatek do stylizacji  lub total look.

 

Garden Of Mind – Motywem przewodnim jest kontakt człowieka z naturą. Równowaga pomiędzy światem zewnętrznym a naszym wewnętrznym ja. Trend ten zwraca uwagę na takie aspekty życia jak spokój umysłu i długowieczność.

Szczególną uwagę zwrócono na komfort podczas użytkowania.  Użyto miękkich, przyjaznych skórze materiałów. Kolory to wszelkie odcienie ziemi – beżowy, kremowy, biały i szary.

 

Techno Garden – Trend stawia na wysiłek fizyczny, zabawę oraz nowe, innowacyjne rozwiązania. Modne są mocne zestawienia kolorystyczne, błysk, oraz cięcia laserowe. Całość zachowana w futurystycznym  klimacie.