15 49.0138 8.38624 both 0 both 1 4000 1 1 horizontal http://akademiabielizny.pl 300 0
10 listopada 2017
2645 Wyświetlenia

Clean cut – bezszwowa moda

przez Samanta

Koniec z przeciętymi pośladkami !

Od kilku sezonów w modzie bieliźnianej panuje czas bezszwowej, wygodnej bielizny. Są to na przykład biustonosze z miseczkami termicznie tłoczonymi typu soft ale również kopy wykorzystywane do modeli push-up. Bezszwowe rozwiązania znajdziemy również w majtkach.

Zapewne każda z was miała na sobie niewygodne figi – koszmar! Moment, kiedy je ściągasz porównywalny jest do ściągnięcia wysokich obcasów po całym dniu chodzenia. Na szczęście czasy niewygodnej bielizny są już za nami. Wygodne figi są ważne. Nic nie uwiera, nie powoduje dyskomfortu, podczas natłoku obowiązków dnia codziennego zwyczajnie o nich zapominasz.

Jednak czy mogą być ładne?  Zależność, zmysłowa bielizna=niewygodna bielizna już nie obowiązuje. Rynek bieliźniany bardzo się rozwija, ciągle powstają nowe, innowacyjne rozwiązania zapewniając jednocześnie komfort i poczucie piękna. Jedną z nich jest technologia clean-cut.

Technologia clean-cut, dosłownie tłumacząc „czyste cięcie”, charakteryzuje się nie strzępieniem brzegu materiału podczas cięcia do produkcji a także późniejszego użytkowania. Linia brzegu pozostaje schludna, niczym od cięcia laserowego. Clean-cut stosuje się w elastycznych siatkach, satynach oraz dzianinach wykonanych na specjalnych maszynach i ze specjalnych włókien. Rodzajów wykończeń clean-cut jest wiele, najbardziej popularne charakteryzują się „surowym” zakończeniem – co ciekawe, żeby uzyskać taki efekt jedyne czego potrzebujemy to dobrze zaostrzone nożyczki. Znajdziemy również clean-cut zakończony dodatkowym panelem wykonanym z podwójnie dzianego materiału. Brzeg staje się trwalszy dzięki czemu materiał lepiej się układa oraz nie przesuwa na ciele – takie wykończenie jest najczęściej stosowane przez firmę Samanta do wykończenia dołów na pośladkach.

Kobiety, które raz założyły doły z technologią clean-cut już nie chcą wracać do tych wykończonych gumą. Dlaczego? Guma powoduje przecinanie się pośladków co tworzy nieestetyczny efekt „poczwórnych pośladków”.  Szczególnie jest to widoczne przy obcisłych ubraniach. Dotychczas, rozwiązaniem pozostawały stringi jednak nie wszystkie kobiety czują się w nich komfortowo. Firma Samanta wyszła na przeciw oczekiwaniom i stworzyła figi, bokserki oraz tangi z zastosowaniem technologi clean-cut. Teraz możesz założyć obcisłą sukienkę czując się zarówno komfortowo i kobieco. Koniec z przeciętymi pośladkami. Nadeszła era clean-cut!