15 49.0138 8.38624 both 0 both 1 4000 1 1 horizontal http://akademiabielizny.pl 300 0
1 września 2017
3829 Wyświetlenia

Bieliźniany Babiniec

przez Samanta

Bieliźniany babiniec – Samanta

Czy wiecie że ponad 90% pracowników firmy Samanta to kobiety?

Nic dziwnego, przecież nikt inny jak kobieta zrozumie potrzeby drugiej kobiety. Doskonale znamy bóle miesiączkowe, diety, rozstępy czy „nie mam się w co ubrać”. Wiemy jak ważna jest bielizna, jak działa cuda, zewnętrznie – kształtując sylwetkę oraz wewnętrznie – dodając pewności siebie. Chcemy aby każda kobieta po założeniu bielizny Samanta poczuła się wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i gotowa na podbój świata.

W codziennej pracy nierozerwalnie przyświeca nam motto „Połączyć komfort z pięknem tak, aby stale odmieniać to co zwykłe i codzienne, w poszukiwaniu zaskakujących doznań estetycznych”.

Zobaczcie kto odpowiada za bieliznę, którą tak kochacie!

ZARZĄD

Elżbieta zaraża entuzjazmem każdą napotkaną osobę. Jest niepodważalnym autorytetem i odwieczną fanką prawidłowo dobranej bielizny.
Razem z  Markiem sprawnie czuwają nad tym aby firma stale się rozwijała i nieustannie pomagała kobietom w podkreśleniu ich wewnętrznego piękna.

.

DZIAŁ MARKETINGU I PROJEKTOWANIA

Dziewczyny odpowiedzialne są za komunikację marketingową naszej firmy.

Z Weroniką na co dzień możecie porozmawiać na Facebook, gdzie chętnie odpowie na wasze pytania.

Kornelia, nasz projektant dba o to aby bielizna Samanta charakteryzowała się niebanalną stylistyką i była w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Wspólnie z Dorotą z działu konstrukcji prowadzą bloga Akademia Bielizny, gdzie znajdziecie porady brafittingowe i modowe, relacje z wydarzeń firmy Samanta oraz kalendarz spotkań, zorganizowanych w ramach programu „Poznaj Markę Samanta”.

.

DZIAŁ KONSTRUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI

Poznajcie Zosię, Wiesię i Agatę,  nasze skarbnice wiedzy z zakresu konstrukcji. Wiedza jaką posiadają codziennie nas zaskakuje i pozwala wprowadzać nowe, dostosowane do rynku modele.

Dorota – dyrektor produktu, na co dzień dba aby każdy biustonosz firmy Samanta spełniał  przyjęte przez nas normy jakościowe i konstrukcyjne. Jest również odpowiedzialna za program Akademia Bieliny oraz Poznaj Markę Samanta. Ma na swoim koncie wiele szkoleń i prelekcji. Pomogła nie jednej kobiecie w dopasowaniu idealnego biustonosza.

Monika, inż. włókiennictwa zajmuje się kwestią techniczno-badawczą stosowanych przez nas materiałów. Bada materiały pod kątem norm technicznych i jakościowych.

Finalny produkt trafia do Ireny, Agaty i Gosi gdzie przechodzi rygorystyczne testy jakościowe. Bielizna Samanta charakteryzuję się wysoką jakością, dlatego nawet minimalne niedoskonałości są nieakceptowane.

.

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Beata – manager zaopatrzenia, odpowiada za dostarczenie na czas materiałów do produkcji. Jest również w ścisłym kontakcie z dostawcami polskimi jak i zagranicznymi.

Dominika na co dzień wspiera Beatę oraz kontaktuję się z dostawcami zagranicznymi z Włoch, Austrii czy Francji skąd najczęściej pozyskujemy hafty i koronki.

Teresa odpowiada za sprawną pracę na magazynie materiałów do produkcji, tak aby potrzebny haft czy koronka był na czas dostarczony do działu produkcji gdzie za chwilę przeobrazi się w zmysłową bieliznę.

.

DZIAŁ PRODUKCJI

Nasz najliczniejszy dział. To właśnie tutaj powstają finalne produkty.  Każdy element bielizny jest dokładnie wykrawany i zszywany w jedną całość. Dziewczyny wkładają serce w to aby szyta bielizna była najwyżej jakości. Nad sprawną pracą czuwa Gosia-manager produkcji.
Zapanować nad taką ilością kobiet to nie lada wyzwanie.

.

DZIAŁ SPRZEDAŻY B2B

Poznajcie nasz zespół sprzedażowy, który na co dzień kontaktuje się z naszymi partnerami biznesowymi. Dbają aby bielizna Samanta była dostępna w  każdym mieście w Polsce a także na rynku międzynarodowym. Całość prac koordynuje Agnieszka-manager sprzedaży b2b.

.

DZIAŁ DYSTRYBUCJI

Niezastąpione w swojej pracy Gosia, Sylwia i Ela.  To dzięki nim bielizna, zapakowana w pudełka z logo Samanta, jest na czas dostarczona do naszych salonów i sklepów partnerskich.

.

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Dziewczyny na co dzień możecie spotkać w naszych sklepach firmowych w Piasecznie, Poznaniu, Sosnowcu i Makowie Podhalańskim, gdzie znajduje się siedziba firmy.  Nad wysokim poziomem obsługi czuwa Iza -manager sprzedaży detalicznej. Wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do klienta sprawia, iż nasza grupa lojalnych konsumentów ciągle wzrasta.

.

DZIAŁ KADR I KSIĘGOWOŚCI

Poznajcie Monikę, Beatę i Irenę. Żadne zus-y i fiskus-y im nie straszne. Na co dzień dbają o sprawną pracę z zakresu finansów i HR. Ich charakter i podejście do życia w całości obala stereotyp „sztywnej księgowej”.

 

 

Dziękujemy że jesteście z nami już 25 lat. Cieszymy się że możemy tworzyć miejsce, gdzie spełniamy kobiece marzenia o wyjątkowej bieliźnie.

Zespół Samanta