15 49.0138 8.38624 both 0 both 1 4000 1 1 horizontal http://akademiabielizny.pl 300 0
3 sierpnia 2017
2021 Wyświetlenia

TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2017

przez Samanta

Jesteś ciekawa co będzie modne w sezonie jesień-zima 2017?

Łączymy trendy odzieżowe z bieliźnianymi. Zobacz co nas czeka w nadchodzącym sezonie, jest w czym wybierać!

Projektanci lasują sylwetkę współczesnej biznes woman. W modzie nadal króluje folk i kwiatowe motywy. Czas na srebro, nastała era futuryzmu. Do łask również powrócił kożuch rodem z gór a granat to nowa czerń.

Paryski instytut Interfiliere przedstawił trendy w bieliźnie na najbliższy sezon jesienno-zimowy. Wyróżnił cztery tendencję które wyrażają pragnienia i aspiracje współczesnej kobiety. Każda z nas bez wyjątku może się pod tym podpisać. Nie jest to kwestia wieku czy posiadanego majątku, raczej stanu umysłu. Dzisiejsze kobiece pragnienia krążą wokół dobrego samopoczucia, zdrowego ciała, lepszego życia.

Zapraszamy!

TREND 1. ENRICH

Luksus jedwabi i aksamitów. Bogactwo do użytku codziennego. Bielizna przeznaczona do noszenia o każdej porze i na każdą okoliczność. Zero reguł.   Tradycyjne modele bieliźniane urozmaicono o nowinki technologiczne. Głównym motywem są bogate w kolory kwiatowe printy. Mocne zestawienia kolorystyczne, lekko eklektyczne sylwetki. Nowe podejście do kobiecego wdzięku. Nastała nowa era dress codu, liczy się luz i wygoda.

Trend dla lubiących się wyróżnić. Kwieciste motywy nie są modne tylko latem. Projektanci lansują mocne zestawienia kolorystyczne. Nastąpił wybuch kwiatów!

 

TREND 2. DISCOVER

Odkryj dialog międzykulturowy.  Nadszedł czas na wymianę tradycji bez granic i zasad. Sylwetki nawiązują w nowoczesnym stylu do sztuki starożytnej. Różnorodność tekstur, haftów i nadruków daje nowe, świeże podejście do elementów garderoby. Pora na błysk!

Lubisz odcienie złota i beżu? Ten trend jest idealny dla Ciebie! Do łask wróciły kożuchy i futra. Nadal modne są motywy ornamentalne czy zwierzęce jak ponadczasowa panterka. Modne materiały to zamsz, sztruks czy jedwab.

TREND 3. INDUGLE

Zajrzyj do świata bielizny rodem z baśni. Satynowe akcenty, hafty i koronki przyprawią Cię o zachwyt. Bielizna staje się lżejsza, wygodniejsza, bardziej przystosowana do kobiecych potrzeb. Transparentność, delikatność z nutą zadziorności.

Nastała era nowego romantyzmu. Projektanci po raz kolejny zaproponowali połączenie romantyzmu z elementami hard rocka. Zwiewny i dziewczęcy charakter stylizacji przełamują ciemne, ciężkie dodatki. Romantyzm z pazurem!

4. EXPRESS

Wariancja na temat fetyszyzmu. Tym razem zainspirowano się nocnym życiem miasta. Nastała moda na pocięte sylwetki, szczególnie modne są cięcia laserowe oraz efekt tatuażu. Kobieta jest przepełniona seksualnością, uwodzicielska, pewna swojego ciała.  Nowoczesna technologia użytych materiałów pozwala połączyć funkcjonalność i wygodę z erotycznym i uwodzicielskim wyglądem.

Powraca moda na przeźroczystości. Mroczna czerń w połączeniu w transparentną siatką daje zamierzony efekt tatuażu, tak bardzo pożądany w tym sezonie.